Son Dakika Haberler

Hamile eşini karnına tekme atarak döven Suriyeli koca, kendini böyle savundu: Bana bağırdı

Okunma : 286 views Yorum Yap

Edirne‘ye ailesiyle birlikte yasa dışı yollardan Yunanistan‘a geçmek için gelen Suriyeli Necmi K.(28) 4. çocuğuna hamile olan dini nikahlı eşi Niğda F’yi (28) karnına tekme atarak dövdü. Genç kadın, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘nde tedavi altına alınırken, Necmi K. “Bana bağırdığı için dövdüm” dedi.

SINIRI GEÇEMEYİNCE OTOGARDA KALDILAR

Suriyeli Necmi K. beraberine hamile eşi Niğda F. ile 3 çocuğunu da alarak, yasa dışı yollardan Yunanistan’a geçmek için İstanbul‘dan Edirne’ye geldi. Sınırı geçemeyince İstanbul’a geri dönmeye karar veren aile, dün gece yarısı Edirne Otogarı’na gitti. Geceyi otogarın arkasındaki boş tarlada geçiren Suriyeli Necmi K. ve Niğda F. arasında bu sabah bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

ÇOCUKLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE HAMİLE EŞİNİ DÖVDÜ

Tartışma sırasında Necmi K. dini nikahlı eşini, çocuklarının gözü önünde darp etmeye başladı. Vatandaşların ihbarı üzerine gelen polis ekipleri, Necmi K’yi gözaltına alındı. Hamile olmasına rağmen eşi tarafından karnına tekme atılan Niğda F. ambulansla Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürüldü. 3 çocuk annesi Niğda F. Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği’nde tedavi altına alındı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)