Son Dakika Haberler

Fenerbahçe için Arjantin’den bomba iddia! Marcelo Gallardo.

Okunma : 144 views Yorum Yap

Fenerbahçe’de teknik direktör Erol Bulut’un geleceği belirsizliğini korurken Arjantin’den çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Arjantin basınının haberine göre Fenerbahçe, birkaç gün içinde River Plate’i çalıştıran Marcelo Gallardo’ya teklif yapabilir…

Arjantin’in TNT Sports kanalında konuşan gazeteci Martin Castilla, Fenerbahçe’nin takımın başına Marcelo Gallardo’yu getirmek istediğini iddia etti.

Fenerbahçe’nin Gallardo’ya cazip bir teklif sunmaya hazırlandığını belirten Castilla, Gallardo’nun bu teklifi kabul edip Türkiye’ye gidebileceğini söyledi.

”BİRKAÇ İÇİNDE FENERBAHÇE TEKLİFİNİ SUNACAK”

45 yaşındaki Arjantinli teknik direktörün River Plate kariyerinin sona ermiş olabileceğini kaydeden Martin Castilla, ”Fenerbahçe, birkaç gün içinde Gallardo ile masaya oturacak ve teklifini sunacak. Gallardo’ya ekonomik olarak çok iyi bir teklif yapılacak. Eğer Gallardo bu teklifi kabul ederse 8 yıldır yönettiği River Plate’i bırakıp Türk futboluna geçiş yapabilir. Fenerbahçe’nin teklifi maddi olarak çok tatmin edici olacak gibi gözüküyor.” sözlerini kullandı.