Son Dakika Haberler

MHP lideri Bahçeli: Mora Ayaklanmasının hesabı henüz kapatılmadı

MHP lideri Bahçeli: Mora Ayaklanmasının hesabı henüz kapatılmadı
Okunma : 77 views Yorum Yap

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Müslüman Türk’ün kanından beslenen canilerin torunlarına tavsiyem, sabrımızı taşırmamaları, tahrik ve tacizlerinden derhal vazgeçmeleridir. Çünkü Mora Ayaklanmasının rövanş sayfası henüz görülmemiş, bu hesap henüz kapanmamıştır” açıklamasında bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Türk-İslam aleminin Berat Kandili’ni kutladı ve ”İnsanlığın karamsarlık limanına demirlediği, kötülüğün kol gezdiği, yalan ve riyanın cirit attığı, hıyanet ve huşunetin genişleyip yaygınlaştığı bugünlerde, vicdanımızın sesini dinlemeye, kendimize dönüp akıl ile gönül arasındaki bağı güçlendirmeye ihtiyaç vardır” ifadelerini kullandı.

Kibir, hırs, husumetin; hoşgörü ve merhameti örselediğini ifade eden Bahçeli, “Bizi biz yapan yüce hasletlere sarılmadıktan, bizi insan yapan yüksek değerleri benimsemedikten, birbirimizi anlayıp dinlemedikten sonra manevi duruluğa, huzur ve sükûnete ulaşmak çok zordur. Zaman nehrinin hızlı akışı esnasında sabırla durum muhasebesi yapmak zorunluluktur.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)