Son Dakika Haberler

Irak’taki Ticaret Forumu öncesi USİAD’ta yeni görev dağılımı

Irak’taki Ticaret Forumu öncesi USİAD’ta yeni görev dağılımı
Okunma : 43 views Yorum Yap

Uluslararası Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (USİAD) Başkanı Nevaf Kılıç, 11-16 Eylül arasında Irak’ta gerçekleştirecekleri Duhok, Erbil, Kekük, Süleymaniye ve Halepçe Ticaret Forumu öncesi yönetim kurulunda yeni görev dağılımı yapıldığını açıkladı.

Uluslararası Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (USİAD) Başkanı Nevaf Kılıç, 11-16 Eylül arasında Irak‘ta gerçekleştirecekleri Duhok, Erbil, Kekük, Süleymaniye ve Halepçe Ticaret Forumu öncesi yönetim kurulunda yeni görev dağılımı yapıldığını açıkladı.

Nevaf Kılıç başkanlığında toplanan USİAD Yönetim Kurulu’nda görev dağılımı yapıldı. Konuya ilişkin açıklama yapan USİAD Başkanı Nevaf Kılıç, Türkiye ile dünya sanayici ve iş adamları arasındaki ekonomik, kültürel, ticari, sanayi ve sosyal faaliyetlerin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla 11-16 Eylül tarihleri arasında Duhok, Erbil, Kekük, Süleymaniye ve Halepçe Ticaret Forumu gerçekleştireceklerini söyledi. Ticaret Forumu öncesi toplandıklarını ifade eden Kılıç, USİAD’ın başkan yardımcılığına Ahmet Akkurt, Nizameddin Acar, Bayram Öztürk, Halil Azizoğlu, İbrahim Hakkı Katıöz, Kamuran Tekin ve Orhan Koç‘un getirildiğini dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)