Son Dakika Haberler

Hamile kadını vurup kayıplara karıştı! 1 ay evindeki kanepenin altına kazdığı çukurda saklanmış

Hamile kadını vurup kayıplara karıştı! 1 ay evindeki kanepenin altına kazdığı çukurda saklanmış
Okunma : 41 views Yorum Yap

Manisa’da evinin balkonunda oturan hamile kadını vurup kaçan şahıs, 1 ay boyunca polisten gizlenmeyi başardı. Polis ekiplerinin takibi sonucu saklandığı evinde yakalanan şahsın, önce dağlık arazilerde kaldığı ardından da kılık değiştirerek geldiği evinde kanepenin altına kazdığı çukurda olduğu ortaya çıktı.

Manisa‘da filmlere konu olacak bir kaçış hikayesi yaşandı. Balkonunda oturan hamile kadını silahla yaraladıktan sonra kayıplara karışan ve günlerce dağlık arazilerde dolanan şahıs, daha sonra kılık değiştirerek evine geldi. Evdeki kanepenin altına çukur kazan ve acil durumlarda buraya giren şahıs, polis ekiplerinin takibi sonucunda kıskıvrak yakalandı.

EVDE YAPILAN OPERASYONDA ÖNCE BULUNAMADI

Dilek Mahallesi’nde yaşayan 31 yaşındaki Meltem Artın’ın 27 Temmuz’da evinin balkonunda otururken silahlı saldırıya uğramasının ardından firari şüpheli Gökhan K’nin (40) yakalanması için çalışma başlatan Dilek Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, bir ay süren takip sonucunda zanlının dağlık arazilerde kaldığını tespit etti. Daha sonra şüphelinin kılık değiştirerek konutuna geldiğini tespit eden jandarma ekipleri, eve yapılan operasyonda Gökhan K’yi bulamadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)