Son Dakika Haberler

Tartıştığı kişiyi 12’nci kattan atan sanık mahkemede ağladı: Yalvarırım size beni tutuklamayın

Tartıştığı kişiyi 12’nci kattan atan sanık mahkemede ağladı: Yalvarırım size beni tutuklamayın
Okunma : 12 views Yorum Yap

Şişli’de bir ticaret merkezinde tartıştığı esnaf İlyas Demirci’yi 12’nci kattan atarak 11’inci kata düşerek ağır şekilde yaralanmasına sebep olduğu iddiasıyla 4 yıl 6 aya kadar hapsi istenen Çağdaş Boyalı, duruşmada gözyaşı döktü. Savcının tutuklanması talebi üzerine sanık Boyalı, “Yalvarırım size beni tutuklamayın. Ne olur yapmayın. Özür dilerim. Canıma kıyın daha iyi” ifadelerine yer verdi.

İstanbul 23. Asliye Ceza Mahkemesi‘ndeki duruşmaya tutuksuz sanık Çağdaş Boyalı, şikayetçi İlyas Demirci ve sanık avukatı katıldı. Şikayetçi Demirci’nin avukatı ise duruşmaya Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi aracılığıyla bağlandı.

“NASIL OLDUĞUNU HATIRLAMIYORUM”

Savunma yapan sanık Çağdaş Boyalı, “Olay günü babamın kredi kartı borcunu yatırmak için Perpa Ticaret Merkezi’ne gitmiştim. Sonra üst kattaki lavaboya çıktım. Orada tanımadığım bir beyefendi gördüm. ‘Ne yapıyorsun’ diyerek sinkaflı sözler söyleyerek, bana doğru gelmeye başladı. Yolumu değiştirdim. Daha sonra beni yanına çağırarak, yine sinkaflı sözler söyledi. Göğsümden tutup itmeye başladı. Elinden kurtulmaya çalıştığım sırada sırtıma vurdu. Biraz gittikten sonra geri döndüm. ‘Bana niye vurdun?’ diye sordum. Üstüme çullandı. Kulağıma vurdu. O an ne olup bittiğini anlamadım, adam yerdeydi. Nasıl olduğunu hatırlamıyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)