Son Dakika Haberler

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Oğuzhan Asiltürk için taziye paylaşımı: Kıymetli ağabeyime Allah’tan rahmet niyaz ediyorum

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Oğuzhan Asiltürk için taziye paylaşımı: Kıymetli ağabeyime Allah’tan rahmet niyaz ediyorum
Okunma : 6 views Yorum Yap

Son dakika! Erdoğan, 86 yaşında vefat eden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk’le ilgili bir taziye mesajı paylaştı. Erdoğan’ın yayınladığı mesajda, “Vefat haberini aldığımız çok kıymetli ağabeyimiz Sayın Oğuzhan Asiltürk’e Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyorum.” ifadeleri yer aldı.

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk, koronavirüs sonrası zatürreye bağlı nefes darlığı nedeniyle bu sabah yaşamını yitirdi. 86 yaşındaki Asiltürk’ün vefatı nedeniyle birçok siyasi isim sosyal medyada taziye mesajı yayınladı.

“MEKANI CENNET OLSUN”

Oğuzhan Asiltürk’ün vefatı, sık sık bir araya geldiği Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da üzüntüye boğdu. Erdoğan’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Bugün vefat haberini aldığımız, Millî Görüş Vakfı ve Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı, siyasi tarihimizin önemli isimlerinden, çok kıymetli ağabeyimiz Sayın Oğuzhan Asiltürk’e Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Mekânı cennet olsun.

“MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN”

Oğuzhan ağabeyimin muhterem ailesine, Türkiye‘deki ve yurt dışındaki sivil toplum ve siyaset camiasına Allah’tan sabr-ı cemil diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.” ifadeleri yer aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)