Son Dakika Haberler

MasterChef Türkiye’de elenen yarışmacı belli oldu

MasterChef Türkiye’de elenen yarışmacı belli oldu
Okunma : 8 views Yorum Yap

Dün akşam eleme bölümüyle ekrana gelen MasterChef Türkiye; Mustafa, Azize, Dilara, Tahsin, Pelin ve Burcu, yarışmada bir hafta daha kalabilmek için birbirleriyle yarıştı. Oynanan iki oyunun sonunda ise MasterChef hayallerine veda eden isim Mustafa oldu.

Jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu‘nun yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam 87. bölümüyle ekrana geldi. Eleme oyunlarının yer aldığı bölümde potaya giren 6 yarışmacı, en iyi yemekleri yaparak yarışmada kalmak için kıyasıya yarıştı.

KIRMIZI TAKIM 3 OYUNU DA KAYBETTİ

MasterChef Türkiye’de geçtiğimiz hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kaybetti. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Dilara, Tahsin’i eleme adayı yaptı. Takım oylamasında ise en fazla oyu alan Azize, ikinci aday oldu. Haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu da kaybeden kırmızı takımda yine dokunulmazlığı kazanan Dilara, Mustafa’yı haftanın 3. eleme adayı yaptı. Takım oylamasında ise Pelin, 4. aday oldu. Haftanın son dokunulmazlık oyununu da kaybeden kırmızı takımda dokunulmazlığı kazanan Rabia, Burcu’yu 5. eleme adayı yaptı. Haftanın son takım oylamasında ise en çok adı yazılan Dilara, son eleme adayı oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)