Son Dakika Haberler

Kayınpederi tarafından cesedi parçalara ayrılan kadının son paylaşımı ortaya çıktı: Çok fazla zamanım olacaktı

Kayınpederi tarafından cesedi parçalara ayrılan kadının son paylaşımı ortaya çıktı: Çok fazla zamanım olacaktı
Okunma : 7 views Yorum Yap

Tekirdağ’da kayınpederi tarafından bıçaklanarak öldürülen ve daha sonra cesedi parçalara ayrılan Kırgızistan uyruklu Ayat Adsız’ın doğum günü sonrası yaptığı paylaşım üzüntü yarattı. Ayat, 2 gün önce yaptığı son paylaşımında, “İşte 30 yaşıma girdim, zaman ne kadar çabuk geçti. Hayatımın devamı gelecek gibi görünüyordu, çok fazla zamanım olacaktı. Birçok hata yapıldı, gereksiz kelimeler söylendi ama pişman olmayacağım, neden? Ne doğru, neyin yanlış olduğunu bilmiyorum” ifadelerini kullanmış.

Dün akşam Çerkezköy‘ün İstasyon Mahallesi Ortanca Sokak üzerinde meydana gelen olayda, 65 yaşındaki Fehmi A, oğlu evde olmadığı sırada 2 çocuk annesi Kırgızistan uyruklu gelini Ayat A. ile tartışma yaşadı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından Fehmi A. eline aldığı bıçakla gelini Ayat A’yı bıçakladı.

CESEDİNİ PARÇALARA AYIRDI

Gelinini parçalara ayıran Fehmi A. cesedin bir kısmını evde çöp kovasına bir kısmını da araba bagajına koydu. Çığlık sesleri üzerine ihbar alan polis ekipleri olay yerine geldi. Fehmi A. suçunu itiraf ederek polis ekiplerine teslim oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)