Son Dakika Haberler

Düğünü kana buladılar! Husumetli akrabaların kavgasında 1 kişi öldü, damat dahil 5 kişi yaralandı

Düğünü kana buladılar! Husumetli akrabaların kavgasında 1 kişi öldü, damat dahil 5 kişi yaralandı
Okunma : 20 views Yorum Yap

İzmir’de aralarında arazi anlaşmazlığı olan husumetli iki aile katıldıkları düğünü kana buladı. Olay sonucu damat dahil 5 kişi yaralanırken, 1 kişi de hayatını kaybetti.

İzmir‘in Bornava ilçesine bağlı Kemalpaşa Mahallesi 7033 sokakta bulunan düğün salonunda yaşanan olayda, Alican Ö. ile Nursena C. çiftinin düğününe, iddiaya göre damat tarafının husumetli akrabaları arasında çıkan bıçaklı kavga gölge düşürdü

TARLAYA ÇEKİLEN DUVAR KAVGASI

1 yıl önce köylerinde bulunan bir tarlaya çekilen duvardan dolayı aralarında husumet oluşan akraba Ö. ve D. aileleri düğünün sonlarına doğru tartıştı. Servet Daşdan (23), Uğur D., Nusret D. ve Cevat D. ile Yavuz Ö., Kenan Ö., Alican Ö., Evren Ö., Fuat Y. ve Hasan Ali Y.’nin (30) karıştığı tartışma, bıçaklı kavgaya dönüştü.

DAVETLİLER PANİK VE KORKU İLE KAÇIŞTI

Davetlilerin korku ve panik içerisinde kaçmaya çalıştığı kavga sırasında Servet Daşdan göğsünden, Uğur D., Nusret D., Yavuz Ö., Cevat D. ve damat olduğu belirtilen Alican Ö. ise vücutlarının çeşitli yerlerinden aldıkları bıçak darbeleriyle yaralandı. İhbar üzerine düğün salonuna çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri düğün salonunda güvenliği sağlarken, sağlık ekipleri de yaralılara ilk müdahaleyi yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)