Son Dakika Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Anıtkabir defterine “Ekonomi” vurgulu not

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Anıtkabir defterine “Ekonomi” vurgulu not
Okunma : 28 views Yorum Yap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki heyet, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Anıtkabir’i ziyarette bulundu. Burada Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalayan Cumhurbaşkanı, “Aziz Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve rahmetle anıyorum. Cumhuriyetimizi dünyanın en güçlü 10 ekonomisinden biri yapmak ve 2023 hedefleriyle buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz” notunu düştü.

Türkiye, Cumhuriyet‘in 98. yılını kutluyor. Bayram kutlamaları kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve devlet erkanı Anıtkabir‘i ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve bakanların da hazır bulunduğu ziyaret kapsamında Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı.

“AZİZ ATATÜRK VE ŞEHİTLERİMİZİ ŞÜKRANLA YAD EDİYORUM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, defteri imzaladıktan sonra yazdıkları hakkında bilgilendirmede bulundu. Atatürk ve silah arkadaşlarını yad eden Cumhurbaşkanı, “Aziz Atatürk, Cumhuriyetimizin 98. yıl dönemine kavuşmanın gururunu yaşadığımız bu müstesna günde, zatı alinizi ve silah arkadaşlarınızı ve kahraman şehitlerimizi bir kez daha şükranla yad ediyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)