Son Dakika Haberler

Ali Koç’tan Divan Kurulu’nda olay tepki! Kürsüye çıkmasıyla inmesi bir oldu

Ali Koç’tan Divan Kurulu’nda olay tepki! Kürsüye çıkmasıyla inmesi bir oldu
Okunma : 20 views Yorum Yap

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı’nda yapılan eleştiriler ve tepkiler üzerine konuşmama kararı aldı. Koç kürsüye gelerek yaptığı kısa açıklamada, “3 saattir de ilgiyle konuşmacıları izliyorum. Ahmet Bey ve Zafer Bey gibi insanlara çok cevabım var. Soruları cevaplamayı düşünüyordum. Ama konuşacaklarımı da konuşmamaya karar verdim” dedi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu toplantısında, divan üyelerinin kendileri ve Vefa Küçük hakkındaki olumsuz eleştirileri ile karşılıklı atışmalar üzerine tepki olarak konuşmama kararı aldı.

“BUNLAR BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ”

Koç, “5 saat olmak üzere buradayız. Yönetim kurulumuzun yüzde 80’i burada. Bazılarının sportif görevleri var, bazıları gelemedi. Kulübümüzün profesyonel kadrolarının hepsi burada. 5 saattir burada toplandık. Toplantının yarısı salondan ayrılmış vaziyette. 3 saattir de ilgiyle konuşmacıları izliyorum. Ahmet Bey ve Zafer Bey gibi insanlara çok cevabım var. Soruları cevaplamayı düşünüyordum. Ama konuşacaklarımı da konuşmamaya karar verdim. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Bunlar bizim için çok kıymetli” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)