Son Dakika Haberler

MasterChef Türkiye’de yarışmaya veda eden isim

MasterChef Türkiye’de yarışmaya veda eden isim
Okunma : 10 views Yorum Yap

Dün akşam eleme bölümüyle ekrana gelen MasterChef Türkiye’de duygusal anlar yaşandı. Pelin, Sergen, Burcu, Dilara, Araz ve Azize, yarışmada bir hafta daha kalabilmek için kıyasıya yarıştı. Gecenin sonunda MasterChef’e veda eden isim Azize oldu, gözyaşlarına boğulan yarışmacı izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna‘nın yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam 112. bölümüyle ekrana geldi. Bütün hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından elemeye kalan yarışmacılar, iki aşamalı oyunu en iyi şekilde tamamlayarak 1 hafta daha yarışmada kalmak için yarıştı.

ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU

MasterChef 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Burcu, ilk eleme adayı olarak Araz’ın adını söyledi. Takım oylamasında en çok adı yazılan isim ise Azize oldu. İkinci dokunulmazlığı kaybeden mavi takımda ise bireyselliği kazanan Eren, Dilara’yı haftanın 3. eleme adayı yaptı. Konseyde ise en çok adı yazılan Pelin, eleme adayı oldu.

Haftanın son bireysel dokunulmazlığını kaybeden kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Mert, Burcu’nun adını verdi. Takım oylamasında ise en çok adı yazılan Sergen 6. eleme adayı oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)