Son Dakika Haberler

Kimse arabasını evinin önüne park edemiyor! Mahalle sakinleri azılı hırsızlardan bıktı

Kimse arabasını evinin önüne park edemiyor! Mahalle sakinleri azılı hırsızlardan bıktı
Okunma : 27 views Yorum Yap

İstanbul Esenyurt’taki bir mahalleyi mesken tutan hırsızlar, arabaların lastikleri çaldı. Mahalle sakinleri, hırsızlar sebebiyle araçlarını evlerinin önüne park etmeye korkar hale geldi.

Esenyurt‘ta bir mahalleye dadanan hırsızlar, çok sayıda aracın dört lastiğini jantları ile birlikte çaldı. Yaşananlar İlyas Salman ve Şener Şen‘in başrollerini oynadığı Çiçek Abbas filmindeki hırsızlık sahnesini akıllara getirirken, araçların o halleri vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.

JANTLARIYLA BİRLİKTE ÇALDILAR

Esenyurt’ta film sahnelerini aratmayan hırsızlık görenleri şaşkına çevirdi. Geçtiğimiz cumartesi günü Örnek Mahallesi’nde yaşanan olayda mahalleye dadanan bir grup hırsız, sabah saatlerinde gözüne kestirdiği araçların dört lastiğini jantları ile birlikte çaldı. Araçların altına da taş koyarak sabitleyen hırsızlar ise geride hiçbir iz bırakmadan kayıplara karıştı. Sabah saatlerinde durumun farkına varan araç sahipleri neye uğradığını şaşırırken, durumu yetkililere haber verdi. Polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı. Yaşanan hırsızlık ise Yeşilçam’ın önde gelen yapımlarından İlyas Salman ve Şener Şen’in başrollerini oynadığı Çiçek Abbas filmindeki hırsızlık sahnesini akıllara getirdi. Yaşanan o hırsızlık anlarından geriye ise sahiplerinin taş üzerine oturtulmuş araçlarını çektiği videolar kaldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)